Hlavní menu  >>   Dům, stavba, zahrada  >>   Bazény, jezírka  >>   UV lampa Elecro Spectrum Hybrid
Tento inzerát již není platný jelikož u něj vypršela 90 denní platnost. Zkuste tedy prohlédnout aktuální nabídku od tohoto inzerenta viz "inzerce uživatele" nebo nalézt podobný v našem bazaru tipak.cz.

UV lampa Elecro Spectrum Hybrid

Cena:  19 700 Kč
Spectrum Hybrid je novou generací pro úpravu bazénové vody za pomoci UV záření. Poskytuje bezpečné prostředí v čisté vodě a likviduje mikroorganismy, jako jsou jsou bakterie, viry, chloraminy i patogeny, které jsou ve vodě.
Název Hybrid je odvozen od použití dvou metod pro úpravu vody - klasického UV záření a technologie hydroxylových radikálů. Tyto jsou v podstatě molekulou vody s odstraněným atomem vodíku, což způsobuje, že molekula je vysoce těkavá a reaktivní. Výjimečná mobilita molekul, které vyplňují reakční komoru, vede ke zničení znečišťujících látek v jejich cestě. Jakmile hydroxylový radikál reaguje se znečišťující látkou, převede jej zpět na vodu. Spectrum Hybrid využívá podobnou technologii jako Quantum, ale s výrazně nižší účinností hydroxylových radikálů.
Aby byly jednotky Spectrum Hybrid připraveny pro rychlou instalaci do stávající sestavy, jsou dodávány spolu s průtokovým spínačem + indikátorem životnosti lampy (životnost 9 000 hod.); nebo s digitálním ukazatelem životnosti lampy a inteligentním dávkovacím čerpadlem.
Více informací získáte na mob. 724 13 03 23 nebo na našich stránkách http://www.elecro.cz
Místo odběru:  
Brno,    Jihomoravský kraj, okr. Brno-město  
Vloženo: 04.07.2018            Všechny inzeráty tohoto uživatele
TOPlist sbazar inzeráty genet: 0.079